UA-108471292-1
compare_arrows0

Yenileme / Lake Boyalar

Alt Kategoriler

Alışveriş sepetiniz boş!

Yenileme / Lake Boyalar

Serti Hobi Sanat Markalı Yenileme boyaları Craft (Hobi) Sanat için özel olarak formüle edilmiş her yüzeye rahatlıkla tutunabilen yeni gelişmiş su bazlı akrilik boyalardır.

Ahşap,cam,seramik,porselen,kumaş,deri,plastik,metal,duvar,strafor,tuval ve kağıt gibi tüm yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar.İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.Süper akışkan ve dayanıklı boyadır.Deri ve Kumaş üzerinde boya sulandırılarak kullanılmalıdır.Cam üzerinde 2.kat için mutlaka 12 saat beklenmelidir.


Serti Yenileme boyaları tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilen üstün kapatıcılık özelliğine sahip akrilik boyalardır. Boyanan yüzeylerde leke tutmama özelliğine sahiptir. Özellikle tasarım ve hobi sektörüne yönelik tasarlanan boya, leke tutmaz özelliği sayesinde titiz ev hanımlarına ve çocuklu ailelere de hitap etmektedir. Evinizin duvarından ahşap yüzeylere veya deri kumaşlara kadar çok yönlü kullanıma sahip olan Serti Yenileme Boyası, Göz Kamaştırıcı renkleri ile hem evlerin hem de el işi ve sanatla uğraşanların vazgeçilmezi olacaktır. 


Mükemmel Kapatıcılık
  • Serti Hobi Sanat Yenileme Boyası ; ahşap, tuval, cam, seramik, porselen gibi her çeşit yüzeyde kullanılabilir. Her yüzeye uyum sağladığı için hobi boyamaları, maket yapımı, tasarım işleri, evlerdeki boya ve tadilat işleri gibi birçok alanda yüksek performans gösterir. 
  • Lake boya olduğu için yüksek kapatıcılığa ve leke tutmama özelliğine sahiptir. Özellikle ketçap, ruj, çay, kahve gibi zor çıkan lekeler bile Serti kullanılan yüzeyden temizlenebilir. Bu nedenle sık lekelenen masalarda veya aksesuarlarda kullanılmak için idealdir. 
  • Serti Yenileme / Lake Boyası, akrilik yapıda olduğu için su tutmaz veya su ile dağılmaz. Boyayı seyreltmek için su kullanılsa da boya kuruduktan sonra su ile teması yüzeye herhangi bir zarar vermeyecektir. Dış yüzeylerde kullanıyorsanız, bu özellik yüzeyin kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olmasını sağlayacaktır. 
  • Akrilik boyalar çabucak kuruyarak işlerinizden alacağınız verimi arttırır. Serti Yenileme / Lake Boyası , uygulandığı bölgeye kuvvetle tutunan, bunun yanında oldukça akışkan ve kullanımı kolay bir boyadır. Yapacağınız boya ve süsleme işlerinde boyanın akışkan yapısı, işiniz üzerinde daha ince çalışabilmenize olanak verir. Boya kısa sürede kuruyarak, yüzeyde darbe izlerinin oluşmasını engelleyecektir. Aynı zamanda kuruyan yüzey üzerine hemen uygulama yaparak işlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 
  • Serti Yenileme / Lake Boya, astar ve zımparalama gerektirmez. Boya işlemini tamamladıktan sonra ek bir işlem istememesi nedeniyle kullanımı zahmetsizdir. Küçük bir yüzeyi boyuyorsanız veya maket gibi hobi işlerinde kullanıyorsanız, astar veya zımpara yapmadan işinizi kolayca tamamlayabilir ve hobi faaliyetinizden daha çok keyif alabilirsiniz. 

Her Yüzeyde Üstün Performans

Serti Hobi Sanat Yenileme / Lake Boyası , hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Su geçirmediği için yağmur veya kardan dolayı yüzeyde akma veya bozulma olmayacaktır. Özellikle evlerin bahçe eşyalarında tercih edilmesi, eşyalarınızın uzun ömürlü olmasına yardımcı olacaktır.

Serti Yenileme / Lake Boya, oldukça dayanıklı bir boyadır. Yüzeydeki boyanın solması, silinmesi oldukça uzun zaman alacak ve uygulanan bölgenin estetik görünümü korunacaktır. 

Kokusuz ve Kaliteli İçerik

Serti Yenileme / Lake Boya , 130 ml / 260 ml / 500 ml / 850 ml  kutuları sayesinde kolay kullanım sağlar. Akrilik boyalar silikon polimerlerinden üretilen boyalardır. Yüksek dayanıklılık, kapatıcılık sağladıkları gibi hızla kururlar. Hızla kuruduğu için havada rahatsız edici bir koku da bırakmayan Serti Yenileme / Lake Boya, sağlığa zararlı maddeler içermez. Hem temiz bir çalışma ortamı hem de temiz bir içerik sunarak kullanan kişinin sağlığını ve çevreyi korur. 

Pratik Kullanım

Serti Yenileme / Lake Boya, hızlı kuruyan, zımpara gibi ek işlemler gerektirmeyen kolay kullanımlı bir boyadır. Özellikle deri veya cam yüzeylere uygulamadan önce boyayı bir miktar su ile inceltmeniz tavsiye edilir.  Boya uygulandıktan sonra gerekli ise ikinci kat geçilebilir. Cam yüzeylerde ikinci kat uygulaması için mutlaka 12 saat beklemek gerekmektedir.