UA-108471292-1
compare_arrows0

Ödeme ve Teslimat Koşulları

 • Siparişinizi Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transfer) yoluyla Deniz Bank TR71 0013 4000 0064 6298 5000 03 nolu TL hesabına yapabilirsiniz. 
 • Sitemiz üzerinden Kredi Kartlarınız ile, online tek ödeme veya online taksitlendirme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Sipariş sonunda ödeme kısmında kredi kartıyla ödemeniz gerçekleştirilir. 
 • Siparişinizin onaylanmasından sonra "Hesabım" bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz. Dilerseniz Sipariş hattımız üzerinden sipariş durumunu öğrenebilirsiniz.
 • Siparişlerinizin hazırlanarak kargoya verilebilmesi için sipariş ettiğiniz ürün ödeme bilgileriniz ve teslimat adresinizi onaylayabileceğiniz bilgilendirme e-postası gönderiyoruz. Ve her durumda bilgilendirme ve onay amaçlı girdiğiniz telefon bilgilerinden size ulaşıp sesli onay alıyoruz. 
 • Doğruluğunu onayladığınız ve ödemesi yapılan siparişlerde size teslim süresini belirten e-posta ve kısa mesajla bilgi veriyoruz. 
 • Gen­el olarak anlaşmalı o­lduğumuz kargo firmas­ı Türkiye’nin tüm nok­talarına ürün teslima­tı yapabilmektedir. E­ğer bulunduğunuz yer-d­e kargo acentesi mevc­ut değil ise Mobil Bö­lge olarak tabir edil­ir ve haftanın belirl­i günlerinde size ürü­n teslimi yapılır. Sö­z konusu ücretler ve ­tedarik süreleri il, ­ilçe merkezleri için ­geçerlidir. İl /ilçe ­merkezlerimiz ve mobi­l bölge dışında kalan­ bölgelere ( Köy, Mez­ra, Askeri Birlikler ­vb.) ürün teslimatı y­apılamamaktadır ya da­ ekstra bir kargo ücr­eti talep edilerek ya­pılabilmektedir.)
 • Sipariş vermiş olduğunuz ürünün açıklamasında lütfen renk seçeneklerini ve varsa ürün için desen, resim gibi bilgileri yazınız veya sipariş telefonumuzdan arayarak bu bilgileri belirtiniz. 
 • Siparişinizin size en rahat şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi açık olarak yazınız. Güvenlik açısından kargo ihbarlı teslimat yapılmamaktadır. 
 • Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak hergün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 17.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.
 • Özel Siparişleriniz haricinde siparişleriniz 3 ile 6 gün içerisinde kargoya adresinize verilmek üzere teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir. Özel Sipariş durumlarında siparişin niteliğine bağlı olarak en geç 10-15 gün içerisinde ürün hazırlanıp kargoya teslim edilir. 
 • İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz. 
 • Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin alınabilmesi halinde yapılabilecektir.
 • Teslim aldığınız ürünü kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz ürünü lütfen teslim almayınız ve Hasar tespit tutanağı tutturmalısınız. Dikkat edeceğiniz nokta ürünün değil kargo paketinin hasarlı olduğunun yazılmasıdır. Bu sayede rahatlıkla ürün değişimi isteyebilirsiniz. Kargo teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde bildirdiğiniz hasarlı ürünlerde tarafımızdan gereken yapılacaktır. 
 • Bazı Ürünler hariç aksi belirtilmedikçe Alışverişlerinizde kargo bedeli ücretsizdir. Diğer siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'den başlamakta olup ürün ağırlığına , desi değerine ve varış bölgesine göre değişim göstermektedir.